.

.

Бамбус Дрво Салата Сад со 2 Серверот Прибор Голема Салата Лажица,Служат и Сад за Мешање

Бамбус Дрво Салата Сад со 2 Серверот Прибор Голема Салата Лажица,Служат и Сад за Мешање

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На бамбус на суровините на нашите салата сад е еколошки бамбус производи.Тоа е направен од висок квалитет на бамбус со висока цврстина, добра отпорност на абење и долг животен век.На бамбус сад усвојува сува постапка, без mildew, постојана температура третман на шпатула, ниска содржина на влага, висока температура отпор и mildew отпор.Индивидуални чинии се убави како што служат чаши за овошје и салати Прободени со храна-безбедно, длабоко, богата цреша боја, кој ја надополнува било оркестарот.Бамбус салата сад Применливи сцена : пијте чај, пијат кафе, хотел, оброци.Може да се користи од себе или од страна на лице, а исто така е еден од најдобрите избори за подароци.Бамбус дрво и производи се различни од обичните садови.Тоа е расте од земјата, со силно чувство на ентузијазам, овозможувајќи ви да се доживее забава на храна подлабоко!Секој бамбус и дрво производ се земени од различни делови на дрво дрво и е рачно полиран.Постојат мали разлики во бамбус жито, бојата, тежината и спецификации.Поради ова, секој бамбус и дрво производ е уникатно парче на уметноста.Ве молиме, тоа го сакаат.

Особините

Купувачите избираат и