.

.

3LBS - Unroasted Зелено Кафе Грав - Еден Потекло - костарика Tarrazu - Сурова Арабика Зелен Грав

3LBS - Unroasted Зелено Кафе Грав - Еден Потекло - костарика Tarrazu - Сурова Арабика Зелен Грав

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НИЕ се БАРААТ УНИКАТНИ КАФЕ ОД ЦЕЛИОТ СВЕТ Нашето кафе купувачи извор уникатен и квалитетот unroasted зелено кафе грав од еден потекло фарми и ко-ops сите ширум светот. 100% СУРОВА АРАБИКА КАФЕ ГРАВ Арабика кафе грав се познати низ целиот свет по својот квалитет и се чувствувате вкус во однос на другите видови кафе.Уживајте во некои од нашите врвни придонеси кои ротираат сезонски со секоја жетва.РАЗНОВРСНА ЗЕЛЕНО КАФЕ ГРАВ ЗА БИЛО ПЕЧЕНО ПРОФИЛ Дали ќе уживате во пиењето светлина, средни или темно печено месо, Мартини Кафе грав нуди уникатен пристап кон земање мостри и дегустација премиум производи во вредност.ЗОШТО НИЕ ТРЕБА ОДРЖЛИВОСТ ВО КАФЕ Во Кафе Мартини Roasters, ние се одржливоста на срцето.Она што е одржливост на нас?Во постојано менување на кафе пазар, економска стабилност на земјоделските заедници е силно се потпираат на индустријата за одржување на чесни цени.Во одржлив синџирот на снабдување, бизнисите функционираат како еден колектив, осигурувајќи дека секој бенефиции - од земјоделци до потрошувачот. 3 LBS - Unroasted Зелено Кафе Грав - Еден Потекло - костарика Tarrazu - 100% Сурова Арабика Зелен Грав.

Особините

Купувачите избираат и