.

.

Целосни Про Onepiece Челик Ноктот Чекан, 15 мл. 600-9116

Целосни Про Onepiece Челик Ноктот Чекан, 15 мл. 600-9116

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едно парче изградба дизајниран за тешки-должност употреба.Двојно композитни зафат за подобра контрола.Подобрена ергономски Дизајн за поголема удобност.Издржливи црна прав грб заврши противи валкано.Малку beveled работ спречува chipping.Едно парче изградба на овој Про 15 унца ноктот чекан дава на ригидност и силата која им е потребна за било која работа околу куќата или на работа сајт.Топлина лекување го прави овој чекан за сите, но неуништив, па можете да се лулаат тоа со полна сила се знае тоа може да се справи со најлошата казна може да се избави.Од возење ноктите да расцепен од старите дрвени studs, Ова е сигурен да стане првиот чекан да се постигне за во вашата лента со алатки.

Особините

Купувачите избираат и