.

.

Плик со Лепак Пиштол Запечатување Восок Стапови за Лепак Пиштол Пакет на 16 во Жолто Злато со Традиционалните Топла Топи Лепак Пиштол

Плик со Лепак Пиштол Запечатување Восок Стапови за Лепак Пиштол Пакет на 16 во Жолто Злато со Традиционалните Топла Топи

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Восок Печат Прачки без чад,Мирис,нетоксичен и лесен за употреба.Лепак Пиштол - лесно,чисто & брз начин да се направи заптивки.Овие восок стапчиња се супер лесен за употреба во восок лепак пиштол, не грижете се за soot ќе се намали на вашата убава восок пломби, Доколку планирате да го запечати десетици пликови или покани, ова е повеќе ефикасен метод.Пакување : 16pcs/ кутија & 1pcs лепак пиштол; Восок се Држиме Димензии : 3.9 x 0.28 инчен (H x Д), (100mmx7.5mm).Може да се направи 6-8 восок пломби со секој стап. (Точниот износ зависи од густа и на работ на восок пломби).Главен материјал : смола и восок.Мулти Апликација ова запечатување восок може да се примени на многу места и предмети, како што се запечатување шишиња, пост картички, ви благодариме картички, потписи, парцели.Совршен за свадба, роденден, празник, Денот на Вљубените или било прослава настани.Овој пакет вклучуваат 1 x 20 W лепак пиштол, 16 компјутери запечатување восок стапчиња.

Особините

Купувачите избираат и