.

.

PAC LP3-4 Л О В PRO Series 4-Канал Линија Излез Конвертор

PAC LP3-4 Л О В PRO Series 4-Канал Линија Излез Конвертор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .PRO Series 4-Канал Висока Моќност Линија Излез Конвертор.Дизајниран за да ги оптимизирате аудио нивоа помеѓу радиото и засилувач за да се постигне најдобар аудио квалитет.Идеален за користење кога се додавање на засилувач на ОЕМ систем.Звучникот ниво на текст за да се РКА на ниво на излез.Еден бирање, прецизност компатибилни стерео, ниво стекнат прилагодување.Конструиран за да ги оптимизирате аудио нивоа помеѓу радиото и засилувач за да се постигне најдобар аудио перформансите и да се избегне бучавата.PAC е Л О В ПРО, redefines линија за излез конвертор.Сите функција целосна 20-20k +/-1.5 db фреквенција одговор.Уникатен Стерео се Здобијат со контрола и универзална темперамент.

Особините

Купувачите избираат и