.

.

Пацифик Сина Одберете Centerpull 2-Ply Хартиени Крпи (претходно брендирани Предност) од страна на ЛЕКАР на УЈП (Грузија-Пацифик), Бела, 44000, 520 Листови За Тркалаат, 6 Ролни По ?

Пацифик Сина Одберете Centerpull 2-Ply Хартиени Крпи (претходно брендирани Предност) од страна на ЛЕКАР на УЈП (Грузија-Пацифик),

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предност бренд е сега Пацифик Сина Одберете.КВАЛИТЕТОТ centerpull, перфорирани се тркалаат крпа.ДЕБЕЛА мека и абсорбента две-ply хартиена крпа за ефикасно рака-на сушење и лесни за чистење.УНИКАТЕН centerpull дизајн за еден-во време издавање, што помага да се намали отпадот и да се подобри хигиената.КОМПАТИБИЛЕН со стандардот, centerpull хартиена крпа точење.Универзална Ролна Хартија Крпи се суштински понудата, а често и најекономичен начин, за далеку-од-home објекти да ја исполнат својата рака-на сушење и лесни за чистење потреби.Универзална тркалаат крпи дојде во бела и кафеава бои, со рециклираната содржина опции на располагање, и различни должини за да ги исполни капацитетот на потребите на разни бизниси и работни области.Тие се во суштина една, долго парче крпа рана цврсто да се добие максимална должина на една ролна и често се нарекуваат "hardwound се тркалаат крпи." Бидејќи крпа лист не перфориран, или "perfed', универзална тркалаат крпи се издаваат од фармацевт кој има сечење нож изграден внатре така работникот да може да откине износот на крпа тие се потребни за работа во рака.Овие крпи собере голем број на "универзално се тркалаат крпа' точење кои се монтирани на ѕид, и често се предвидени со крпа производители.Системите се движат од тркалаат должина од 350', 800' и 1,000' за области кои искуство висока јачина на звук и бранови на активност како shift-ја променува во фабрика или менување на часови во голем училиште.ГП ПРО е поделбата на Грузија-Pacific Consumer Products.Ние испорачуваме добро дизајнирани, издржлив и лесен-за-одржување на професионални решенија да ги задоволат перење и чистење потреби за голем број на бизнис апликации.

Особините

Купувачите избираат и