.

.

Електрични Коса Clipper Замена Моторни Додатоци, Коса Clipper Предната Маска Погодно Професионалец за Коса Салон за Употреба за 8591 8148 Коса Clipper(Розово злато)

Електрични Коса Clipper Замена Моторни Додатоци, Коса Clipper Предната Маска Погодно Професионалец за Коса Салон за Употреба

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Постојат 3 различни бои на располагање, можете да изберете од вашите потреби.Лесно да се размонтираат и да го замени, удобен и практичен за да го замени во секое време.Електрични clippers го замени моторот додатоци, прекрасен изглед, квалитетен материјал, бидете електрични clippers повеќе атрактивни.Доаѓаат со целосна замена прибор, погодни за 8591 8148 коса clipper.Квалитет на моторни додатоци, висока температура отпор, мода, издржливи.Функција : 1. Електрични clippers го замени моторот додатоци, прекрасен изглед, квалитетен материјал, бидете електрични clippers повеќе атрактивни.2. Квалитет на моторни додатоци, висока температура отпор, мода, издржливи.3. Лесно да се размонтираат и да го замени, удобен и практичен за да го замени во секое време.4. Постојат 3 различни бои на располагање, можете да изберете од вашите потреби.5. Доаѓаат со целосна замена прибор, погодни за 8591 8148 коса clipper.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Clipper Моторни Accessory Material : ABSFitment : Одговара за 8591 8148 Коса Clipepr Пакет Листа : 1 x Switch 1 x Регулаторот 1 x Switch Fixing1 x Опашка Покрие Подлога 1 x Замена Head1 x Моторни Маска 1 x Торба на Завртка .

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Clipper Motor Accessory
Material:
ABS
Fitment:
Fit for 8591 8148 Hair Clipepr 
Package List:
1 x Switch  :
1 x Regulator  :
1 x Switch Fixing :
1 x Tail Cover Pad  :
1 x Replacement Head :
1 x Motor Cover  :
1 x Bag of Screw  :

Купувачите избираат и