.

.

Вода Flosser Замена Совети Компатибилен со Waterpik, Pack 2

Вода Flosser Замена Совети Компатибилен со Waterpik, Pack 2

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стандард висок притисок џет совети.Компатибилен со Waterpik модел броеви : WP-100 WP-250 WP-450 WP-560 WP-660 WP-811 WP-861 WP-900 WP-940 WP-950. Компатибилен со Nicefeel модел броеви : FC158 FC168 FC188. Компатибилен со Waterpulse модел броеви : V300 V400 V600 V660.

Особините

Купувачите избираат и