.

.

Фишер-Цена Малку Луѓе Зоолошка Градина На Животните Пријатели

Фишер-Цена Малку Луѓе Зоолошка Градина На Животните Пријатели

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина само во право за малку раце.Секој Мега Пакет вклучува 9 симпатична животните.Изберете или фарма на животните или зоолошката градина животните (Секој се продава одделно и се предмет на достапност.).Опис на производот Многу диви животни од целиот свет живее во зоолошка градина – пингвин, зебра, лав, мајмун, панда, кенгур, тигар, алигатор и морски лав!Сите тие се тука да ви помогне години претендираат да бидат во посета на зоолошката градина – или дури и да се грижат за овие симпатична животните.Бренд Приказна Од Фишер Цена Многу диви животни од целиот свет живее во зоолошка градина – пингвин, зебра, лав, мајмун, панда, кенгур, тигар, алигатор и морски лав!.Зоолошката градина забава со вашите омилени Малку Луѓе животни.

Особините

Купувачите избираат и