.

.

Hellmann ' s Вистински Мајонез за Вкусни Сендвичи Стискаш Mayo Глутен Слободни, Богата со Омега 3-АЛА 5.5 оз

Hellmann ' s Вистински Мајонез за Вкусни Сендвичи Стискаш Mayo Глутен Слободни, Богата со Омега 3-АЛА 5.5 оз

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уживајте во вкусна крем вкус на Hellmann ' s Вистински Мајонез во удобен мали стискаш пакет.Hellmann ' s чисти заклучување капа и прецизност совет ви дава контрола да ја добиете вашата мајонез точно каде што сакате.Направени со вистински едноставни состојки, како кафез-бесплатно јајца (најмалку 50% во секој пакет), масло и оцет.Овој мал пакет е идеален за врвот исклучите вашата омилена сендвичи и хамбургери, дома или на-на-go.Богата со Омега 3-АЛА (содржи 650mg АЛА по порција, што е 40% од 1.6 g Дневно Вредност на АЛА).Вкус Име : Мајонез | Големина : 5.5 Fl Мл (Пакување од 1), Дури и по 100 години, ние и понатаму сме посветени на користење на премиум состојки за да се занает највисок квалитет мајонез и мајонез преливи.Всушност, ние ги користиме кафез-бесплатно јајца и се посветени на одговорно извори соја масло.Тоа е идеален condiment за ширење на сендвичи и обвива, бразилецот сочни хамбургери, печење вкусна риба, мешање крем сосови, како и подготвување на свежи салати.Нашиот Вистински Мајонез е добар природен извор на Омега 3. Погодни за Вегетаријанци.

Особините

Купувачите избираат и