.

.

(1 buc) M27-3.0 Х 3м, DIN 976-1, Метрички, Studs, Полн Конец, A4 Нерѓосувачки Челик

(1 buc) M27-3.0 Х 3м, DIN 976-1, Метрички, Studs, Полн Конец, A4 Нерѓосувачки Челик

DEN 11648.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уни-насочен континуирано целосна тема.A4 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 316 одделение и е исто така познат како "морски одделение".Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.B7 челик е хром moly челик со минимална затегнувачка цврстина на 125,000 psi.Дијаметар (Номинална) : M27 Thread Теренот : 3.0 Должина (Номинална) : 3m Category : Studs System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Тема Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 976-1 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Особините

Купувачите избираат и