.

.

Професионални Безжична Сите-Во-Едно Безжичен Тетоважа Машина Безжична Тетоважа Моќ Тетоважа, Пирсинг Материјали Машина Батеријата

Професионални Безжична Сите-Во-Едно Безжичен Тетоважа Машина Безжична Тетоважа Моќ Тетоважа, Пирсинг Материјали Машина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тетоважа Машина Безжична Едноставна И Хуман Дизајн : Тетоважа Пенкало Машина Безжична Тетоважа Кертриџ Машина Со Lcd Дисплеј Во Црвено.Тетоважа Пенкало Ротари На Напонот Може да Се Прилагоди По Себе : Прилагодлив Напон, 5‑12 V Напон Е Прилагодлив, Секој Притиснете На Нагоре Или Надолу Копче Може да ја Зголемите Или Намалите 0.5 V, Едноставна Операција.Тетоважа Машина Пенкало Опремени Со Висока Дефиниција Lcd Екран : Lcd Екранот Во Реално Време Се Прикаже На Останатите Моќност И Напонот.Тетоважа Костец Тетоважа Одлична Безбедност : Заштита Механизам, И На Батеријата И Одбор За Контрола Имаат Исклучување, Overcharge И Overdischarge Заштита Функции.Пенкало Тетоважа Обезбедува Врвен Компатибилност : 2 Видови На Интерфејси Се Опционални, Погоден За Сите Стандардни Рка Или Dc Интерфејс Тетоважа Машини.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Моќ Supply Material : Авијација Алуминиум Alloy Optional Тип : РКА, DCBuilt-На Батерија : Литиум јонска батерија, 2000m Ah Output Напон : 5-12 VCharging Кабел Интерфејс : Тип-C-USBInstructions за употреба : 1. Долго притиснете го копчето за 2 секунди за да се сврти и исклучување на машината, како и останатите моќ и во реално време напон се прикажани во овој time2. Кратко притиснете го нагоре или надолу за да додадете или одземање 0.5 V voltage3. Кратко притиснете го копчето за да pause4. Долго притиснете го копчето за 2 секунди за да се затвори down Endurance Време : Тоа може да се користи за околу 8 часа под целосна власт на 8 V.Пакет Листа : 1 x Тетоважа Моќ Supply1 x Полнење Кабел Имајте на ум : 1. Препорачливо е да се целосно полнење пред употреба.2. Тоа може да се користи за околу 8 часа под целосна власт на 8 V.Бидејќи напонот е постојано се менува кога тетоважа уметник работи, животниот век на батеријата може да варираат.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Power Supply
Material:
Aviation Aluminum Alloy
Optional Type:
RCA, DC
Built-In Battery:
Lithium ion battery, 2000mAh
Output Voltage:
5-12V
Charging Cable Interface:
Type-C
Instructions for use:
1. Long press the power button for 2 seconds to turn on and off the machine, and the remaining power and real-time voltage are displayed at this time :
2. Short press the up key or down key to add or subtract 0.5V voltage :
3. Short press the power button to pause :
4. Long press the power button for 2 seconds to shut down :
Endurance Time:
It can be used for about 8 hours under full power of 8V.
Package List:
1 x Tattoo Power Supply :
1 x Charging Cable :
1. It is recommended to totally charge before use. :
2. It can be used for about 8 hours under a full power of 8V. Since the voltage is constantly changing when the tattoo artist is working, the battery life may vary. :

Купувачите избираат и