.

.

Кревети Креативни мачка Отпадоци Ратан милениче гнездо Кул Куче Кинолошки во Лето Симпатична Ботанички мачка Куќа Лесно да се Чисти

Кревети Креативни мачка Отпадоци Ратан милениче гнездо Кул Куче Кинолошки во Лето Симпатична Ботанички мачка Куќа Лесно

DEN 4506.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲Високо-квалитетни материјали : мачката кревет е вткаена чисто од реалниот ратан.Материјалот по себе е тешко и нема да има чуден мирис.Површина е мазна и брус-бесплатно, па тоа нема да биде фатен од страна на домашно милениче коса или да му наштети на домашно милениче кожата кога се користи од страна на домашни миленичиња. ▲Трајни структура : мачката кревет е вткаена со рака, многу силни и издржливи.Дури и ако тоа е деформирано повремено поради компресија, тоа може да се поправи рачно, па тоа нема да рѓа по долгорочна употреба.Ова ќе биде мачка во кревет, и тоа ќе го придружува вашето домашно милениче за живот. ▲Лесно да се чисти : Бидејќи материјал на мачка кревет е водоотпорен, мачката кревет и перница може да биде исчистена.Мачка кревети обично треба само едноставна избрише. ▲Мулти-функција : scratcher може да ги задоволи на мачката природни гребење инстинкт, додека намалување на ризикот од гребење на тепих и мебел, обезбедувајќи удобно почивалиште за мачка. ▲Добра услуга : Добредојдовте на нашата продавница, ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбеди квалитетна услуга во рок од 12 часа.Домашни миленичиња мат погоден за сите сезони.Во зима, можете да ги заштитите вашите миленици од ладна во топла и здрав пештера.Во текот на летото, можете да го користите мека отвори перници.Детали за производот : тип боја : Green Material : Rattansize : 68*45см/26.8*17.7 инчен*Совети : -Ние само го продаде пет гнезда, а не други производи.-Нашиот прирачник за мерење може да има некоја грешка од 1-2 CM, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере.-Времето за испорака на пакетот е 7-15 работни дена.Ако имате било какви прашања во врска со овој проект, ве молиме контактирајте со нас.-Поради различни снимање алатки, бојата може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, но ова не е квалитет на проблемот.-Ние имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат многу други производи кои можат да ги задоволат вашите уникатни темперамент.

Особините

Купувачите избираат и