.

.

Гранит Опремени Tablecover, Табела ги Опфаќа, Tablecloths со Изглед на Полиран Гранит Браун и Тен.

Гранит Опремени Tablecover, Табела ги Опфаќа, Tablecloths со Изглед на Полиран Гранит Браун и Тен.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : НОВО : Повеќе автентичен изглед.Темно Кафеава, Тен и Бела.Украсете со НОВА табела површина!Тешки Винил - Направен во Америка за внатрешна / надворешна употреба. (Види Сечење Водич за Чадор).Elasticized сите наоколу со супер водат еластична за сит се вклопуваат на 36" 48" пиедестал круг и мулти-двострано маси.Може да бара помош да се однесува на поголеми големина маси.Материјалот е 53" дијаметар, но мора да се покрие маса страни и да го достигне под рабовите на сите околу.Површината брише се чистат со влажна сунѓер, Полиестер ткаенини поддршка.ЗАШТИТА на нови маси - ВРАЌАЊЕ на старите табели брзо - ДЕКОРАЦИЈА со прекрасен нов изглед што мешавини и со било оркестарот.и лесно -.За табели со 4 нозе, ве молиме да се види големината на табелата за најмалку нога царинење.Украсете со НОВА табела површина!Оди Гранит Опремени Tablecovers (Табела ги Опфаќа, Tablecloths ) со автентичен изглед на полиран гранит во неутрални бои.Мешавини и со било оркестарот или на маса амбиент.Пребарување за "Оди Гранит" да ги видите сите бои и големини.Заштита - Restore - ги Красат круг и мулти двострано Пиедестал табели од 36" 48" максимална димензија.За табели со 4 нозе, ве молиме да се види големината на табелата за најмалку нога царинење.Произведено во САД.

Особините

Купувачите избираат и