.

.

Intercomp 360018-E Инфрацрвените Ласерски Температура Пиштол

Intercomp 360018-E Инфрацрвените Ласерски Температура Пиштол

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 9.0" (L) x 4.5" (W) x 2.5" (H).Тип На Производ : Авто Додаток.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Intercomp Инфраред,Стандардна Единица w/Ласерски Поглед, 1022° F * -58°- 1,022°F (-50°- 550°C) * Точност ± 2% од читање * Резолуција 0.1° * позадинско осветлување на LCD Дисплеј * Стандард 9-Volt батеријата Вклучува : * Торбичка.

Особините

Купувачите избираат и