.

.

Nashiji Rokube Shoyu 2.4 инчен Сет од 2 Пипер Shakers Бели порцелански Направени во Јапонија

Nashiji Rokube Shoyu 2.4 инчен Сет од 2 Пипер Shakers Бели порцелански Направени во Јапонија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Nashiji Rokube Shoyu Сет од 2 Пипер Shakers.Врз основа боја е Бела.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.4x2.4,H3.9inch.Кога сакате други Пипер Shaker,можете да пребарувате watou.азија Пипер Shaker.ДА : машина за миење Садови, ДА : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете).Nashiji Rokube Shoyu Сет од 2 Пипер Shakers.Врз основа боја е Бела.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.4x2.4,H3.9inch.Кога сакате други Пипер Shaker,можете да пребарувате watou.азија Пипер Shaker.

Особините

Купувачите избираат и