.

.

POWERTEC 75047 Руно Филтер Кеси за Mirka MV-912 Вакуум, 5PK

POWERTEC 75047 Руно Филтер Кеси за Mirka MV-912 Вакуум, 5PK

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вредност : пакет на (5) Премија руно филтер кеси.Цел : успешно стапици прашина, и работи како пред-филтрирање замена прашина колектор торба – одржување на внатрешноста на вашиот вакуум чист и слободен од остатоци и до 99. 97% честички.Компатибилност : авто-чистење на филтер кеса кои се компатибилни со mirka вакуум (модел mv-912).Премиум квалитет : солза отпорни кеси се изработени од високо-квалитет руно крпа материјал за долготрајна ефикасност.Мулти-функционални : правосмукалка филтер кеса не само што дејствува како почетна фаза на прашина филтрација, но, исто така, служи како ефикасна остатоци extractor, продолжување на животниот век на филтерот.POWERTEC е руно филтер кеса делува како долготрајни прелиминарни филтрирање екран наменети за Mirka Вакуум, без да се влијае на перформансите на вашата вакуум, и ви обезбедува со двоен износ на ефективноста со прашина екстракција.Воведување на Руно Филтер Кеса со POWERTEC.Овие професионални одделение авто-чистење на филтер кесички се дизајнирани за да ви овозможи со ефикасна и нерви бесплатен пристап за замена на вашиот високи перформанси филтри наменети за Mirka Вакуум Прашина Extractor.Без разлика дали сте дома или во професионална индустриски поставување, овие POWERTEC оригиналите се совршено решение за собирање на прашина и остатоци со оптимални резултати. 5 ПАК Направени со солза отпорни, 5-ply руно крпа материјал, обезбедување дека сте опремени со сигурен particulate matter филтер што безбедно и ефикасно да фаќа прашина, како и други фини честички (до 99.97%).ДАЛИ ЗНАЕТЕ дека : со Користење на стандардни цврсти филтер кесички може да предизвика притисок на моторот, што резултира со предвремени burnout, намалени перформанси, и зголемување на ВАС купување на повеќе замени?POWERTEC е руно филтер кеса делува како долготрајни прелиминарни филтрирање екран наменети за Mirka Вакуум, без да се влијае на перформансите на вашата вакуум, и ви обезбедува со двоен износ на ефективноста со прашина екстракција.Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето денес.. и спаси утре.POWERTEC е една од водечките производителот на висок квалитет на мерење опрема, рачни алатки, чистење додатоци, и многу други ОЕМ замена на делови.Ние сме посветени да ги надминува очекувањата, додека со најновите иновации, технологии, и дизајн на индустријата.

Особините

Купувачите избираат и