.

.

DINGSEN Потопување Бојлер, 1500W Електрични Базен Грејач и Кофа Грејач, Плови Преносни Бојлер со 304 од не ' Рѓосувачки Челик Стража, за Над Земјата Базен Грејач, Када Бојле?

DINGSEN Потопување Бојлер, 1500W Електрични Базен Грејач и Кофа Грејач, Плови Преносни Бојлер со 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 1125.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

????1500 W, 120 V Електрични Базен Грејач : DINGSEN висока моќност 1500 W базен warmers за над земјата базени — УЛ-Листата, безбедно и сигурно, загрева 5 Литри Вода во Минути.Одлично за мали базен грејач. ????Шест Поени за Безбедно : ✔️1.304 Нерѓосувачки Челик guard заштита. ✔️2. Стои и постоечкиот дизајн. ✔️3. Моќта На Индикаторот. ✔️4. Висок квалитет на проводници бакарна жица. ✔️5. Стандарден Приклучок. ✔️6. Одлична airtightness да се спречи краток спој и електричен шок. ????Висок Квалитет .Безбедно и Сигурно : На тешки 304 од не ' рѓосувачки челик guard заштитна маска;.Нова Верзија Дизајн : Положба и Лебдат;.Широко се Применуваат : за Дома, Гумени Базен, Топла Када Грејач, Фарма Кофа Грејач и надвор кампување туш вода за греење.Висока моќност : Надградена Верзија 1500 W, 120 V, Брзо Греење;Безбедно и Сигурно : На тешки 304 од не ' рѓосувачки челик guard заштитна маска;Нова Верзија Дизајн : Положба и Лебдат;Широко се Применуваат : за Дома, Гумени Базен, Топла Када Грејач, Фарма Кофа Грејач и надвор кампување туш вода за греење.

Особините

Купувачите избираат и