.

.

TILLYOU Мека Бебе Штракаат за Новороденчињата, Кадифен Препарирани Животни, Штракаат Shaker за Доенчиња, Туш Подароци за Девојки и Момчиња, Shaker & Teether Играчки за 3 6 9 12 Месец

TILLYOU Мека Бебе Штракаат за Новороденчињата, Кадифен Препарирани Животни, Штракаат Shaker за Доенчиња, Туш Подароци за

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Шарени Слатки Rattles со Звуци】Стискаш тоа да звучи, се донесе бебе многу забава!Многу мека и лесна за вашиот малиот човек да се држат.На rattles се доволно гласно за да се слушне и стимулирање за бебето.Бебе сака штракаат звук!. 【Безбедно Бебе Rattles】100% безбедно материјал!Не-токсични, BPA free.Секој штракаат е целиот дел, и жица е добро направени.Премиум кадифен со синтетички памук(направени од полиестер) пополнување, вашето бебе може да залак или фатете rattles во устата безбедно!. 【Бебе Учење Играчки】Симпатична новороденче мека кадифен бебе штракаат со животни дизајн и живописни бои за да се стимулира бебето' s визија и фокус, поттикнуваат бебето да се допре и да се истражуваат.Идеална големина на кружен дизајн е исто така лесно да се зграпчи по малку раце, се развива моторни вештини. 【Совршен Бебе Подароци】мека бебе штракаат може да го понуди на вашето бебе многу радост и среќа за време на детството.Згора на тоа, тоа е, исто така, совршен подарок за Роденден, Празник, Божиќ.Погодна како новороденче играчки, детските играчки, бебе играчки 0-3 месеци, бебе играчки 3-6 месеци, бебе играчки 6-12 месеци, бебе дете играчки. 【Мали Совети & Гаранција】ве Молиме да се земе од rattles, кога вашето бебе спие soundlessly да се обезбеди бебе диши слободно!Вашето задоволство е нашиот најголем загриженост.Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ние ќе се залагам да се справи со тоа и ветувањето за да се обезбеди 100% замена или враќање на средствата.Ние и ветуваме на понуда за задоволување на решение за вас во рок од 24 часа.Ова е сет на симпатична животно штракаат играчки.Играчка сет вклучува лавот, Жирафата, куче, нилски коњ.На јасни rattles придружува на бебето, да растат заедно.Две различни изградена-во Rattles : . 1. Се тресат да се направи jingle звук. 2. Се притисне за да се направи квичат звук.

Особините

Купувачите избираат и