.

.

Портфолио Padfolio Организатор СТП Кожа Папка Zippered Врзивно средство-Картичката за да го Продолжите Интервју Документ Папка Излет Лаптоп Џеб iPad/Таблет Ракав Пишување П

Портфолио Padfolio Организатор СТП Кожа Папка Zippered Врзивно средство-Картичката за да го Продолжите Интервју Документ

DEN 307.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ИЗЛЕТ ОРГАНИЗАТОР ЛАПТОП – Со писмо големина кожа планер, домот торбичка за големи димензии телефон или моќ банка.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СТП КОЖА ПОРТФОЛИО ВРЗИВНО средство - Цврсти, трајни, и Голем капацитет folio папка изграден за успех.ПОВЕЌЕ СЛОТОВИ - Патнички документ, Пасош, или бизнис картичка, биографија и интервју организатор/планер.SMART, ЕЛЕГАНТЕН И ЕДНОСТАВЕН БИЗНИС ПЛАНЕР - СТП кожа папка за мажите и жените да им даде силна првиот впечаток како организатор, планер.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Кожа врзивно мерки 13-1/2 од 11 до 1-1/2 инчи.Има извршен лаптопи, таблети, и падовите до 10.1".

Особините

Купувачите избираат и