.

.

uxcell Топката Синџир Конектор, 3мм 3.2 mm Повлече Јамка Crimp Линк од не ' Рѓосувачки Челик Конекција, Пакет од 20

uxcell Топката Синџир Конектор, 3мм 3.2 mm Повлече Јамка Crimp Линк од не ' Рѓосувачки Челик Конекција, Пакет од 20

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Спецификација] - Прстен Внатрешниот Кол(Приближно) : 3мм / 0.12"; Одговара за Мушка Синџир : 3мм / 0.12"; 3.2 mm / 0.13"; Вкупната Големина : 15mmx7mm / 0.59"x0.28"(Должина*Ширина). [Материјал] - Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа обезбедува добра рѓа отпор. [Површина] - Електро-полирање го прави поубаво. [Лесен за употреба] - се Стави на мушка синџир во врска директно, нема потреба за алатки. [Апликации] - Широко се користи на занаетчиството изработка на, како што синџир декорација, кожен куфер синџир, , keychains, светлосни тела синџири, како и други DIY проекти.Опис : 1.Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа обезбедува добра рѓа отпор.2.Електро-полирање завршница го прави поубаво.3.Лесен за употреба, се стави на топката синџир во врска директно, нема потреба за алатки.4.Широко се користи на занаетчиството изработка на, како што синџир декорација, кожен куфер синџир, , keychains, светлосни тела синџири, како и други DIY проекти.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Ring Внатрешна Кол(Приближно) : 3мм / 0.12"Фит за Топката Синџир : 3мм / 0.12"; 3.2 mm / 0.13"Вкупна Големина : 15mmx7mm / 0.59"x0.28"(Должина*Ширина)Пакет Content20 x Топката Синџир Конектор.

Особините

Купувачите избираат и