.

.

YAOLAN 2 Пакет Динамичен Песок Слика Подвижна Песок Уметност, Круг Стакло 3D Длабоко Морето Sandscape Ротира 360 степени за Дневна Соба, виолетова и сина боја, 17.3INCH44CM

YAOLAN 2 Пакет Динамичен Песок Слика Подвижна Песок Уметност, Круг Стакло 3D Длабоко Морето Sandscape Ротира 360 степени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова е еден жив песок сликарство украс е направен од висок квалитет на стакло+цврсто дрво рамка; Олово-бесплатно високо ниво на транспарентност стакло како кристално јасно како капка вода, 360° Ротирате, ви овозможува целосно да уживаат во убавината на жив песок.ПРОИЗВОД FETURES : Релаксирачки Dyamic Песок Слика, Секој пат кога ќе го вклучите Динамичен Песок Слика Рамка, ќе добие поинаква слика.Во потрага на паѓање песок и промена на различни пејсажи, ќе се чувствувате особено мирна и релаксирана!.ПРЕДНОСТИ на производите : Производи' детал е во ред, внимателно прикажан песок, шарени, нивоа јасно демаркација, протокот надвор од моделот на 3 D ефектот е одличен.УБЛАЖУВАЊЕ на СТРЕСОТ : Дневна Соба Декорација досега не-промена на сликата, богата со содржини.Може да се ослободат од стрес и замор на очите.КОРИСТЕЈЌИ се ДВИЖИ : се Движат Песок Слика е само она што ви треба да декорирате вашиот дом или канцеларија!Ако имате тешко да се купи за пријател или член на семејството, 3 D динамична уметност жив песок сликарство би сакал да добие една од овие песок уметнички слики да уживаат!.Големина : 17.3 ИНЧЕН/44 CM | Боја : виолетова и сина боја.

Особините

Купувачите избираат и