.

.

194 КОМПЈУТЕРИ Светат во Темница Ѕвезди за Плафон, Ѕид Decals за Девојки Спална соба, Еднорог Соба Оркестарот за Девојки Спална соба, Месечината Замокот Пеперутка Самов

194 КОМПЈУТЕРИ Светат во Темница Ѕвезди за Плафон, Ѕид Decals за Девојки Спална соба, Еднорог Соба Оркестарот за Девојки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА ЅВЕЗДИ - Повеќе стилови можете да одговараат на нив во било која комбинација за да креирате ваши сопствени ѕвезденото небо.ние присутни премиум ѕвездите и месечината налепници содржат петокрака ѕвезда, четири-посочи ѕвезда, метеор, месечината замокот, самовила, еднорог.ЅИДОТ DECALS ЗА ДЕВОЈКИ СПАЛНА соба - 194 КОМПЈУТЕРИ налепници ви донесе магија ѕвездена ноќ.Кога паѓа ноќта, исклучување на светлата и пред спиење, има и такви симпатична малку самовила седи на месечината, на еднорог мавтајќи своите крила во ѕвездите на Месечината и ја носел на замокот, ја придружува вашите деца внесете убава и чиста сон.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА - ПОДАРОК ТОРБА за ПАКУВАЊЕ : Нашиот ѕид налепници се подготвени за давање на подарок.Сите ќе добиете се покажува во Слик 6! Доаѓа во Стилски Пакување со висок квалитет симпатична дизајн копче затворање подарок торба.Нема потреба да се repackage.Поголем големина на хартија и доволно парчиња налепници се нудат, да ги исполнуваат на вашиот понатаму треба или давање на подарок треба!.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ т решат за помалку од најдобрите!Сите наши производи се дизајнирани од страна на професионален дизајн тим и направен од висок квалитет на светлечки материјал.Бидете сигурни светла доволно и задржи блескав долго време во темница.Ние ви обезбеди со нашите најдобри производи, Ако не сте целосно задоволни со нашата светат во темница ѕвезди во собата, само ги споделите со нас, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа!.Кора од поддршка, и да се држи до било каква мазна ѕид или површината.Обезбеди налепници апсорбира светлината за 15-30 минути под светлина, а потоа го исклучите светлото ќе видите магија ѕвезденото небо приказ на вашите очи.Ако сакате да ги исклучите, ве молиме да користите фен за коса да се удар на ѕид налепници за неколку секунди, а потоа ќе ја раскинам исклучување лесно.Вели збогум на здодевни и едноставен соба, правење на вашиот кревет во соба или дете соба полн со романтични или магија во нашата галаксија, уживајте во романтичен момент со вашиот љубовен или семејства.Нашата Прозрачна налепници може да се создаде пријатна атмосфера за да им помогне на вашите деца да падне во сон брзо.НАЈАВА - производот е само предвидено од страна на бренд HONEYJOY.Ве молиме, изберете ја HONEYJOY добавувачот да го купите.Ве молиме не потпирај се на било кој друг бренд продажба на овој производ, во спротивно нема да го добиете најдобриот квалитет и услуга од други добавувачи. .Созд Било Кое Место Ви Се Допаѓа.Деца Bedroom Wall / Ceiling Switch.Ставете сјај таванот ѕвездите и месечината е поставено на чиста и мазна ѕид.Ако ви се ставаат налепници на влажно, прашина исклучување или нерамна површина ќе предизвика ѕидот налепница да падне лесно.Зошто Изборот нас?.Се споредат нашите изненадувања за блескав во темен ѕид налепници понудени од страна на повеќето други - воопшто не се решат за помалку од најдобрите!Сите наши производи се дизајнирани од страна на професионален дизајн тим и направен од висок квалитет на светлечки материјал.Бидете сигурни светла доволно и задржи блескав долго време во темница.Ние ви обезбеди со нашите најдобри производи, Ако не сте целосно задоволни со нашата светат во темница ѕвезди во собата, само ги споделите со нас, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа!.Како да се Користи.Кора од поддршка, и да се држи до било каква мазна ѕид или површината.Обезбеди налепници апсорбира светлината за 15-30 минути под светлина, а потоа го исклучите светлото ќе видите магија ѕвезденото небо приказ на вашите очи.Ако сакате да ги исклучите, ве молиме да користите фен за коса да се удар на ѕид налепници за неколку секунди, а потоа ќе ја раскинам исклучување лесно.

Особините

Купувачите избираат и