.

.

Цртан филм Ќебе Фланелен боксери Руно Кревет Ќебе Атмосфера Мека Анимиран Кадифен за Каучот Троседот во дневната Соба Ќебе за Деца, Возрасни лица Од 50 X40

Цртан филм Ќебе Фланелен боксери Руно Кревет Ќебе Атмосфера Мека Анимиран Кадифен за Каучот Троседот во дневната Соба Ќебе

DEN 1103.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 60 * 50 инчи, погодна за возрасни и деца.Овој луксузен ќебе е направен од висок квалитет на кадифен материјал, помеки и потопол од вообичаеното ќебиња.Висок Квалитет и карактеристики на Топлиот Допир Мекост.ЕЛЕГАНТЕН ДЕКОР : Додадете екстра текстура на вашиот декор и го претвора вашиот соба во поканува простор со овој едноставен, но елегантен елегантен дизајн; drape тоа во текот на еден стол, кауч или кревет за да додадете некоја егзотични стилски допир на вашата дневна соба или кревет во соба.Широка употреба : погоден за кревет, троседот, кампување, ладно театар или на патување.Тоа може да се користи за фестивалите, на отворено, семејства, подароци и други прилики.Ова ќебе е совршен избор за роденден, ноќта на Вештерките, одмор и Божиќни подароци.

Особините

Купувачите избираат и