.

.

Замислете Крем Супа Печурки, 32 оз

Замислете Крем Супа Печурки, 32 оз

DEN 249.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Суптилна неостварлив вкусови на Portobello и sauteed бели печурки, кромид, лук, целер, и компири.Вкусни, мазна, и woodsy, уникатен вкус искуство.Не содржи додадени MSG, вештачки вкусови, хемикалии, или конзерванси.Вегетаријанската и кошер без GMOs.Вкус Име : Печурки | Големина : 32 Fl Мл (Пакување од 1).

Особините

Купувачите избираат и