.

.

Зелена Планина Gringo, Tortilla Чип Ленти, 8 мл

Зелена Планина Gringo, Tortilla Чип Ленти, 8 мл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од 100% зборник на ману Harina пченкарно брашно.варен во сите природни не-хидрогенизирани масла и прелиена со малку сол.Сите Природни.Неговата потрага за најнапредните културен, естетски, дизајн и функционална квалитет во масовно производство.Нашите суровини се од самата земја.Бараме да се користи состојки кои се растенијата добиени, ГМО,-бесплатно, органски сертифицирани кога е тоа можно, и извори од домашни добавувачи за да се задржи работни места, во нашите локални заедници.

Особините

Купувачите избираат и