.

.

Westek AT15SW-4 Отворено Жица-Во Мрак На Почетокот Вртливата Планината Светлина Контрола , Сива

Westek AT15SW-4 Отворено Жица-Во Мрак На Почетокот Вртливата Планината Светлина Контрола , Сива

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

NIGHTLIGHT КОНТРОЛА - совршен отворено ноќното осветлување решение; одлични за entryways, patios, гаражи, подруми или каде што треба светлина.МРАК за-ЗА-ЗОРАТА ACTIVATION - за автоматски да се врти во услови на слаба светлина, додавање на безбедноста и сигурноста на секој простор.РАЗНОВРСНА - работи со блескаво, LED, CFL, меркур пареа и натриум светилки.НЕМА ПРИЛАГОДУВАЊЕ - автоматски сензор значи вие никогаш не ќе треба да се направи корекција во споредба со тајмери.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ - светла ќе се изведуваат само кога треба на нив, заштеда на пари од страна на намалување на потрошувачка на електрична енергија.Опис на производот На Westek AT15 SW-4 Отворено Жица-Во Мрак На Почетокот Вртливата Планината Светлина Контрола е добра ноќ време осветлување решение.Овој уред автоматски се исклучува во слабо светло, додавање на безбедноста и сигурноста на секој простор.Одлично за ходници, entryways, подруми, бањи и повеќе.Удобен вртливата дизајн ви овозможува да се постават светлина каде што ви треба најмногу.Компатибилен со LED, блескаво, флуоресцентни, меркур пареа и натриум светилки.Тешки термички bi-метал преклопник со 6-инчен води и 3/4-инчен дијаметар отворање го прави овој совршен избор за секоја инсталација. 1800 W волфрам max.Amer Tac производство брендови нудат комплетна линии на единствени декоративни почетен акцент производи кои вклучуваат тренд-поставување на ѕид плочи, заштеда на пари ДОВЕДЕ ноќ светла, иновативни под кабинет осветлување и LED батерија управувана светла.Ние исто така нудиме нови производни линии, вклучувајќи енергија-заштеда на тајмери, нежните и осветлување контроли, како и богата понуда на електроника додатоци за домот и канцеларијата.Од Производителот Заради континуиран развој на производот, производот ќе примите може да изгледа малку поинаква од онаа прикажана.

Особините

Купувачите избираат и