.

.

Кето Топол Појадок со Кето и Co | Јавор Кафеав Шеќер Вкус | Само 3.1 Нето Јаглехидрати По Порција | Глутен слободни, Ниски Хидрати, Без Додаден Шеќер, Природно Засладен |

Кето Топол Појадок со Кето и Co | Јавор Кафеав Шеќер Вкус | Само 3.1 Нето Јаглехидрати По Порција | Глутен слободни, Ниски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОБРИОТ ПОЧЕТОК НА ДЕНОТ : Направен од кокосови, Кето Топол Појадок, има слична текстура и вкус на овесна каша или жито но многу пониски во калории и јаглехидрати.БРЗО и ЛЕСНО : Во две минути, уживајте во сад на инстант топла житни дома, на работа, на кампот - никаде!Кето Топол Доручек ќе ви ги извршува преку дури и најпрометните утра.САМО 3.1 g НЕТО ЈАГЛЕХИДРАТИ : Ниски хидрати, висока влакна, глутен слободни, млечни слободни, вегетаријанци, дијабетична & кето пријателски.Направи тоа пониски калории со оставање надвор масло.БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР засладен со Wondrose, здрава комбинација на erythritol, влакна & монахот овошје.Овој природен засладувач одличен вкус, без негативни ефекти на шеќер.НАПРАВЕН ОД ВИСТИНСКИ КОКОС : Направени со висок квалитет состојки Кето Топол Појадок содржи 8g на диетални влакна, вклучувајќи стомакот пријателски пробиотик влакна.Праски и Крем (3.5 g нето јаглехидрати по порција).Apple Цимет (3.5 g нето јаглехидрати по порција).Јавор Кафеав Шеќер (3.1 g нето јаглехидрати по порција).Обичен (2.8 g нето јаглехидрати по порција).Комбинираат 3 Tbsp топол појадок, путер и 1 чаша вода во saucepan и донесе на зоврие.Исклучување на топлина и мешајте додека не се изедначи смесата.Нека се одморат 1-2 минути за најдобри текстура.Кето Топол Појадок е пријатна и вкусни начин да го започнете вашиот ден.Направен од кокосови, Кето Топол Појадок има текстура и вкус сличен на овесна каша или жито но многу пониски во калории и јаглехидрати.Кето Топол Доручек ќе ви ги извршува преку дури и најпрометните утра!.Ако сакате ниска масленост, нискокалорична појадок, прескокнете на масло од кокос и да ги следат останатите инструкции за исклучително за задоволување на 50-калории оброк натоварен со влакна.

Особините

Купувачите избираат и