.

.

Имајте Тајван Бесплатно со Мир Птици летаат надвор T-Shirt

Имајте Тајван Бесплатно со Мир Птици летаат надвор T-Shirt

DEN 303.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Исклучиво од Задржи Тајван Слободно движење.Дизајниран од страна на Тајванскиот.Еден од нашите најпопуларни дизајни.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Во борбата за демократија и мир, ќе ги покаже на другите дека верувате во одржување на Тајван слободно место со покажувате.

Особините

Купувачите избираат и