.

.

Притисни и се Повлече Плажа Вагон со Голема Широк Гумени Тркала, Сите Терен Тешки Намирници Количка Комунални Расклопна Вагон за Надворешна Градина Пикник Плажа С?

Притисни и се Повлече Плажа Вагон со Голема Широк Гумени Тркала, Сите Терен Тешки Намирници Количка Комунални Расклопна

DEN 448.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа алатка вагон надвор димензија е 39 инчи x 34 инчи x 21.5 инчи и виткање вагон димензија е 31 инчи x 19.5 инчи x 9.5 инчи.Двоен слој водоотпорен Оксфорд ткаенина не е само силна и солза доказ, но, исто така, кој се одвојува за чистење.На засилен челична рамка структура им овозможува на тешки вагон да се вчита до 260 килограми на намирници.Притисни или да се повлече.Телескопски се повлече справи и прилагодливи притисни се справи со се достапни за вас да се избере.Кога ќе го носат тешки предмети, Овој вагон количка може да помогне да се постигне многу работа лесно. 360 степен ротација, 7 x 4 инчи, сите терен широк тркала, погоден за сите видови на нерамна подлога, како што се пасишта, плажа и песок, итн.Единствена тркала шема за спречување на песок од држејќи се прави плажа вагон количка повеќе труд за заштеда на време на возењето.На патентиран дизајн на deformable ротари задните тркала, четири тркала може да се здипли во исто хоризонтална линија, а потоа заклучен со посебен тока, што не ќе го растера и заштедете повеќе простор.Вие не треба да се превиткуваат повеќе пати.Оваа veer вагон носи сите тешки предмети за вас, како намирници, градинарство алатки, виткање столици и спортска опрема.Капакот до количка е многу погодна за превоз на стока во шопинг, патување, одмор,плажа и градина.Тоа исто така може да се користи како куче вагон.Ве молиме имајте во предвид дека производот не може да се користи како деца вагон.

Особините

Купувачите избираат и