.

.

2 Парчиња Сатен Наредени Спиење Капа за Кадрава Коса Жените,Надворешно- Бамбус Viscose, за Девојки

2 Парчиња Сатен Наредени Спиење Капа за Кадрава Коса Жените,Надворешно- Бамбус Viscose, за Девојки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Надворешниот : 95% Viscose, 5% Spandex; Внатрешните : 100% Полиестер.Бесплатни Латекс затворање.УЖИВААТ ВО МОМЕНТИ : Направен од висок квалитет на дише поврзана џерси ткаенина.Надворешниот : 95%Viscose,5%Lycra.Обвивка : 100% Полиестер.Совршен капа големина со лесни џерси покрие целосна главата многу добро и се чувствуваат многу удобно.Сатенски наредени капи се совршен додаток за грижа на вашата коса додека помагајќи ти да остане стилски.и се работи за tangles и сува коса.ГРИЖА ПРЕКРАСНИ КОСА : Пораби затворени на врвот.Мека Сатен Внатрешни работи Покривачки помогне да ја задржат влагата во вашата коса,да го Чува вашата коса стил свежи и frizz слободни.Не тесни и не се лизга.Нема печат на вашето чело.ЗАПОЧНЕТЕ СЕКСИ ЖИВОТ-Толку многу cuter од спиење хаубата.дека се работи секси живот.Одржување на стилски изглед за оние моменти кога треба да брзаат надвор од куќата.Апсолутно убави и стилски slouchy baggy секојдневниот beanie.ТОП ПОДАРОК ЗА ДАМА : Супер меки,удобни и дише капа е многу добро за жените со frizzy,кадрава коса ден или ноќ.исто така, многу добро за долга коса девојки во јавноста.БЛАЖЕ СУДЕЊЕТО : Широк спектар на фанки бои, се подготвени да Се добие многу комплименти, .Се чувствуваат сигурни почетна вашата секојдневна рутина. ? 'Додади во Кошничка" да добие свој стил.Ние сакаме да го сакаме нашиот headwear!Ајде да пробаш еден.Нека љубовта на slouchy beanie.

Особините

Купувачите избираат и