.

.

1.9 Инчи Базен Скала Escutcheon Нерѓосувачки Челик База Покрие Escutcheon Плоча Одговара за 1.85 Инчи Цевки Базен Парапет (8)

1.9 Инчи Базен Скала Escutcheon Нерѓосувачки Челик База Покрие Escutcheon Плоча Одговара за 1.85 Инчи Цевки Базен Парапет

DEN 227.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет се вклучени : ќе добиете 8 парчиња на базен скала escutcheons во тркалезна форма, со внатрешен дијаметар на оваа база покрие е 1.9 инчи, кој може да се вклопат за 1.85 инчи внатрешен дијаметар цевки базен парапет, на доволни количини може да ги задоволи секојдневните потреби и замена.Сигурен материјал : овие професионални покрие escutcheons се направени на 304 нерѓосувачки челик, висока цврстина, отпорност на абење, не е лесно да ' рѓа и згаснат, која може да издржи високи температури или ниска температура, издржливи и сигурни, погоден за сите сезони, тоа може да ја придружува за долго време.Лесен за инсталација : ова не ' рѓосувачки челик escutcheons насловната плоча може да биде лесно да се инсталира и да се отстрани без дополнителни алатки; Едноставно внесете го базен скала рака или нога или други соодветни круг цевка директно во монтажа дупка во средината на капакот, лесно да се отстрани и може да се применува како практична замена на додатокот.Таписерии изработка : ова декоративни нерѓосувачки покрие плочи се исклучително направени со огледало полски и се изедначи површината да се задржи вашата парапети свежи во сонцето, може да се допре до нив со пријатно чувство; Тие се покрие празнината помеѓу конкретни и скала, што цевка убава и чување на уредни изглед и нежна.Широка употреба : овој декоративни escutcheons маска може да се широко се применуваат во грејни цевки, водоводните цевки, агол вентили, чешми, грејачи, канализација, итн.; Уште поважно, тоа е погоден за различни прилики, како што е домови, канцеларии, трговски центри, итн., и да игра витална декоративни улога.Лесен за инсталација : Ова не ' рѓосувачки челик escutcheons насловната плоча може да биде лесно да се инсталира и да се отстрани без дополнителни алатки.Едноставно внесете го базен скала рака или нога или други соодветни круг цевка директно во монтажа дупка во средината на капакот, лесно да се отстрани и може да се применува како практична замена на додатокот.Широко се применува : Ова декоративни escutcheons маска може да се широко се применуваат во грејни цевки, водоводните цевки, агол вентили, чешми, грејачи, канализација, итн.Уште поважно, тоа е погоден за различни прилики, како што е домови, канцеларии, трговски центри, итн., и да игра витална декоративни улога.Карактеристики : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Внатрешен дијаметар : 4.8 cm/ 1.9 инчен Пакетот вклучува : 8 x Базен скала escutcheon Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

Особините

Купувачите избираат и