.

.

Хајнц Зачинета Кафеав Синап, 14 oz

Хајнц Зачинета Кафеав Синап, 14 oz

DEN 1072.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

14.0 оз.шишиња на Хајнц Зачинета Кафеав Синап.Хајнц Зачинета Кафеав Синап испорачува класичен достав сенф вкус.Нуди богат вкус што се очекува од Хајнц.Направени со голема состојки, вклучувајќи камен-земјата сенф семе.Обидете се зачинета сенф на хамбургери, топли кучиња и сендвичи.Сенф доаѓа во удобен и лесен-за-користење превртена стискаш шише.Уверение Кошер сенф.Хајнц Зачинета Кафеав Синап нуди доверлив, вкусна вкус на класичната Хајнц Сенф со совршен износ на spiciness која ја надополнува широк спектар на храна.Обидете се оваа достав сенф на бургер, жешка куче или под сендвич.Направени со голема состојки, вклучувајќи камен-земјата сенф, семиња и тајна комбинација на зачини и оцет, оваа вкусна зрно синап испорачува храбар, зачинета вкус.Оваа вкусна кафеав синап ќе го подигнете секое јадење можете да го додадете, и на 14 унца наопаку стискаш шише е лесен за употреба.Без оглед повод, Хајнц Зачинета Кафеав Синап е нешто целото семејство ќе љубов.

Особините

Купувачите избираат и