.

.

Yfe Гром Ѓердан Гром Ѓердан Минималистички Ѓердан за Жени и Девојки Накит Подароци Молња Шарм (Злато)

Yfe Гром Ѓердан Гром Ѓердан Минималистички Ѓердан за Жени и Девојки Накит Подароци Молња Шарм (Злато)

DEN 189.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Молња Ѓердан Ѓердан изработен од легура,фина изработка,супериорен квалитет изгледа прекрасно во лице.Големина : Громот Ѓердан Ѓердан околу : 18 инчи продолжување на синџирот е 2 инчи.Една големина одговара на повеќето.Лесно облагородување на вашиот изглед.Боја : гром ѓердан достапен во црна и сребрена,квалитетот на материјалот и стокмено,имајте боја не исчезнат.Прилики : Едноставна Ѓердан Ѓердан е совршен за секојдневна употреба или било какви посебни денови,додадете лесен за убавина допир на вашата облека.Минимална ѓердан.Ако сакате да се вратат,ве молиме имајте на пакети и капки од моите нови производи.Боја : Злато.

Особините

Купувачите избираат и