.

.

Sorel Жените Кате Bootie - на Повик, претежно Облачно - Водоотпорен

Sorel Жените Кате Bootie - на Повик, претежно Облачно - Водоотпорен

DEN 1914.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Гумен ѓон.Пета мерки околу 1.75 инчи".Удобност и Стил : Совршен дизајн и квалитет подигање материјали направи голема способни за работа и забава слично.Квалитет на Горниот : Комбинира водоотпорен полно зрно кожени горни со гор јака за флексибилност.Outsole Дизајн : Карактеристики на пластични и гумени outsole и кожа завиткани во петата.Insole Материјали : Дизајниран со отстранлив моделирани СТП-како ЕВА footbed со синтетички горниот капак.Пријатна : петицата висина од 2 1/2 инчи и платформа висина од 3/4 од очигледна обезбеди сите-ден се носат.

Особините

Купувачите избираат и