.

.

Tebery Жолта Мејсон Тегла Бања Прибор Set 6 Pack Насликани Тегли Селски Farmhouse Оркестарот Бања Countertop Суета Организатор

Tebery Жолта Мејсон Тегла Бања Прибор Set 6 Pack Насликани Тегли Селски Farmhouse Оркестарот Бања Countertop Суета Организатор

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секоја стаклена тегла е насликана со висок квалитет на боја, потресени лесно и се запечатени да има прекрасна траен заврши кои додадете некои селски убавината на вашата бања, прав соба,канцеларија и така се повеќе.(Цвет НЕ вклучува).Секоја тегла вклучува рѓа отпорни капак и декоративни коноп јаже,да им даде на вашиот дом селски farmhouse бања оркестарот.Не користите само да се одржи четка за заби,шминка четка ,памук топки, бања соли во bothroom.Исто така, може да се организира садови за кујна или продавница за канцелариски во канцеларија и повеќе.Совршен за организирање на вашите бања или додавање стил во вашата соба, Тоа навистина го прави голема разлика во вашиот дом оркестарот.Исто така, совршено housewarming или свадба подарок што секој ќе љубов.Мејсон тегли бања организатор сет вклучува Еден 32oz оркестарот мејсон тегла + Една 12oz четка за заби тегла со жица + Една 16oz сапун фармацевт со пумпа +Две 8oz памук топки тегла + Една 4oz памук брисеви тегла.Tebery Жолта Мејсон Тегла Бања Прибор Set 6 Pack Насликани Тегли Селски Farmhouse Оркестарот Бања Countertop Суета Организатор Секоја стаклена тегла е насликана со висок квалитет на боја, потресени лесно и се запечатени да има прекрасна траен заврши кои додадете некои селски убавината на вашата бања, прав соба,канцеларија и така се повеќе.Секоја тегла вклучува рѓа отпорни капак и декоративни коноп јаже,да им даде на вашиот дом селски farmhouse бања оркестарот.Не користите само да се одржи четка за заби,шминка четка ,памук топки, бања соли во bothroom.Исто така, може да се организира садови за кујна или продавница за канцелариски во канцеларија и повеќе Пакетот Вклучува : 1 x 32oz оркестарот мејсон тегла 1 x 12oz четка за заби тегла 1 x 16oz сапун фармацевт 2 x 8oz памук топки тегла 1 x 4oz памук брисеви тегла.

Особините

Купувачите избираат и