.

.

Gundam Алатки за Полнење Esoca 28Pcs Gunpla Алатки Gundam Модел Комплет Алатка Bandai Алатка за Полнење Gundam Моделиер Основни Алатки Занает во Собата за Gundam Модел за Градење Репараци

Gundam Алатки за Полнење Esoca 28Pcs Gunpla Алатки Gundam Модел Комплет Алатка Bandai Алатка за Полнење Gundam Моделиер

DEN 527.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Gundam модел за градење комплет се направи на безбеден и животната средина-пријателски материјал, не-токсични и нема чуден мирис.Елаборат техники направи секоја алатка цврсти доволно, доволно издржливи, и остри доволно. ✅ ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ : Хоби модел алатки за полнење е лесен.Кога ќе ги користат нив, ќе се чувствувате повеќе корисна.Спакуван во пластична кутија во случај на оштетување, лесно да се носат и продавница, може да се изгради вашите gundam во секое време и насекаде.Со нетрпение очекувам да вашиот ремек-дело!. ✅ ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ и ЦЕНА ЕФИКАСНА : Gundam Модел Комплет Алатки вклучуваат : 1 x сечење мат,1 x полирање блок,1 x Хоби Нож,5 x резервни нож,1 x сечење plier,2 x шрафцигер,1 x челик владетел,5 x пинцети,5 x датотеки,1 x Gundam маркер пенкало,1 x мал нож,4 x пескарење хартија,1 x црни полиран бар,1 x двострано полиран бар,1 x жолта делови сепаратор,1 x полирање крпа.Ги исполнуваат сите почетнички основни барања. ✅ ИЗДРЖЛИВИ : Тример пенкало е цврсто стегната и има висока цврстина, пластична рачка, и анти-пропадна дизајн.Со сигурност заштита капа за да се заштити ножот.Сечење клешти е направен на јаглерод челици, добра цврстина.Пинцети се направени на висока јачина од не ' рѓосувачки челик, анти-статички, анти-киселина, анти-корозија и анти-магнетни.Други предмети, исто така, имаат висок квалитет. ✅ АПЛИКАЦИЈА : хоби алатка за полнење за модели е погоден за почетници и напредни моделиер, како и.Можете да ги користите за производство на играчки, автомобили, роботи, цртан филм, и други занаети.Можете исто така да го претстави тоа како подарок за оние пријатели кои имаат потреба од тоа во какви и да било посебни фестивали или на било какви посебни дена!.Боја : 32pcs Gundam Алатки Колекции.

Особините

Купувачите избираат и