.

.

dynofit 5x100 да 5x4.5 (5x114.3) Тркало Адаптери за Тркала Промени, 5x4.5 Прирабници на 5x100mm Возила (1 M12x1.5 64.1 mm) Фалсификувани Конвертирате Тркала Изолација

dynofit 5x100 да 5x4.5 (5x114.3) Тркало Адаптери за Тркала Промени, 5x4.5 Прирабници на 5x100mm Возила (1 M12x1.5 64.1

DEN 2040.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Конвертор Rim : се користи Само за 5x4.5" (5x114.3мм) прирабници на 5x100mm возила(користење на систем за гаража на филтерот за да проверите дали вашиот возила се 5x100mm), контактирате со вашиот производител или година ако не се сигурни.Мора да : возила мора да бидат 5x100 12mmx1.5, 54.1-56.1-57.1-60.1-64.1 мм центар род; нови прирабници мора да биде 5x114.3. Внимание : ова се вистински тркала адаптери, ве молиме да се прочита и разбере, системот гаража филтер само за да одговара на оригиналот завртки шема.Квалитет : SGS Тест Одобрен Повлечи Завртки,Фалсификувани CNC Изработени користејќи високо квалитетни авиони 6061 T6 алуминиум.давајќи им на вашите возила на повеќе агресивен став и да се задржи на акции возење.Универзална Fitment : Одговара за (Тојота)1983-1991 Camry; 2003-2017 е корола; 2003-2014 Матрица (не одговара 2009-2014 XRS и S-2.4 L) ;одговара за Lexus : 11-16 CT200 H; Одговара за (Dodge) 1994-2005 Неонски, 1996-2000 Караван;1995-2000 Stratus , 2001-2006 Stratus 2.4 i/2.7 јас (не одговара Купе модел) одговара за Chevrolet : 1995-2005 Chevrolet Cavalier.Се користи само кога промена 5x100 да 5x114.3 прирабници!!тие не се вообичаените тркала изолација, треба натпревар оригиналното возило спецификации и нови тркала specsvehicles мора да биде 5x100 12mmx1.5 54.1-60.1 mm центар понесе; прирабници мора да биде 5x114.3 Tips : усогласување и професионална инсталација recommendedre-torque по неколку стотици miles Compatibility : за Toyotafor 1983-1991 Тојота Camryfor 1993-2006 Тојота Celicafor 2003-2017 Тојота Corollafor 2003-2014 Тојота Матрица (не одговара 2009-2014 XRS и S-2.4 L)за 2004-2011 Тојота Priusfor 11-16 Lexus CT200 Hfor Dodgefor 1994-2005 Dodge Neonfor 1996-2000 Dodge Caravanfor 1988-1995 Dodge Spiritfor 1995-2000 Dodge Stratusfor 2001-2006 Dodge Stratus 2.4 i/2.7 јас (не одговара Купе модел)за Chevroletfor 1995-2005 Chevrolet Cavalierfor 1987-1996 Chevrolet Berettafor 1987-1996 Chevrolet Corsicafor Chryslerfor 1995-2001 Chrysler Cirrusfor 2001-2010 Chrysler PT Cruiser.

Особините

Купувачите избираат и