.

.

Terrapin Риџ Фарми 3 Натопи Мостра Set – Вклучува Една Тегла Секој од Малина Мед и Сенф Pretzel Натопи, Кромид Цвет Рен Натопи, Сланина Пипер Натопи

Terrapin Риџ Фарми 3 Натопи Мостра Set – Вклучува Една Тегла Секој од Малина Мед и Сенф Pretzel Натопи, Кромид Цвет Рен

DEN 597.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 ВКУСНИ ВКУСОВИ : Сет вклучува една тегла секој од Малина Мед и Сенф Pretzel Натопи (13.5 унци), Кромид Цвет Рен Натопи (11 унци), и Сланина Пипер Натопи (13.5 унци).ПАРТИЈАТА ВРЕМЕ : Овие сосови, ќе биде хит на вашата следна забава, без разлика дали тоа е tailgating, homegating, BBQs, излети, или други добие средби.МАЛИНА МЕД и СЕНФ PRETZEL НАТОПИ : Слатка мед, робустен, груба сенф и сок од курва малини.КРОМИД ЦВЕТ РЕН НАТОПИ : Пикантен рен создава зачинета натопи одлична за потопување кромид прстени и tortilla и пита чипови.СЛАНИНА ПИПЕР НАТОПИ : Вистински сланина, црвениот пипер пире и печени домати meld заедно за да се создаде навистина зависност натопи.

Особините

Купувачите избираат и