.

.

Lillian Tablesettings Пијалаци Крем Текстури Плоштадот Пакет на 40 Хартиена Салфетка, 5 x 2 x 5 инчи

Lillian Tablesettings Пијалаци Крем Текстури Плоштадот Пакет на 40 Хартиена Салфетка, 5 x 2 x 5 инчи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 40 премиум квалитет крем плоштадот хартија пијалаци салфетка - 9.87" x 9.87. ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : Овој крем текстура хартија плоштадот пијалаци салфетка има модерен и софистициран дизајн кој е совршен за вашата маса аранжман.ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ СЛУЧАЈ : Погоден за било прослави, дружења, забави, или дури и вообичаените домашни јадење.БРЗО расчистување : Фенси, но лесно може да се отстранува за брз партија расчистување.Lillian Крем Текстура Пијалаци Салфетки, 40 парчиња.Дел од сет кој опфаќа 10 7 плоча, 9-Унца Првенство, Ручек, Пијалоци и Бистри Салфетка.Текстура Серија доаѓа во 9 Бои : Зелена, Виолетова, Сребро, Злато, Крем, Темноцрвена, Сина, Портокалова и Розева.Наменета за сите прилики, банкети, партии, пронаоѓа угостителство и дома.За еднократна употреба.

Особините

Купувачите избираат и