.

.

Ohaus 8261-M0 се Повлече од Типот Виси Пролет Скали, 100g x 1g

Ohaus 8261-M0 се Повлече од Типот Виси Пролет Скали, 100g x 1g

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Должина на Производот е 2.0 сантиметри.Пакетот Ширина на Производот е 5.1 сантиметри.Пакетот Висина на Производот е 25.9 сантиметри.Земја на Потекло : КИНА.Скала лесно се прилагодува на нула; точни читања во било која позиција.Ќе го издржат ненадејно оптоварување изданија без да се прекрши.Висок контраст ознаки направи читања лесно.Секоја скала е индивидуално калибриран за точноста.Со прстен во горниот и долниот на дното.Вага прочитате во g или g/N.

Особините

Купувачите избираат и