.

.

Swpeet 55Pcs Компатибилен за Gundam Моделиер Основните Алатки со Должност Пластичен Сад, Професионални комплет за Замена за Gundam Модел за Градење Почетник Хоби Модел се Соб?

Swpeet 55Pcs Компатибилен за Gundam Моделиер Основните Алатки со Должност Пластичен Сад, Професионални комплет за Замена

DEN 765.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

1,【 СИТЕ ВАШАТА ПОТРЕБА 】- Пакет вклучува : 2 парчиња X screwdrivers, 3 Pcs X полирање блокови, 6 Pcs X двојно-страна полирање барови, 4 Pcs X пескарење трудови, 4 Pcs X нож камења,5 Pcs X пинцети, 5 Pcs X датотеки, 1 Pcs x полирање крпа, 1 Pcs X сечење подлога, 1 Pcs X дијагонала plier, 1 Pcs X електрични мелење машина и 5 Pcs X мелење глави, 1 Pcs X рака вежба и 10 Pcs X вежби, 1 Pcs X сепаратор, 1 Pcs X челик владетел, 1 Pcs X graver и 5 X резервни ножеви, кои се заштитени со пластична кутија и водоотпорен перница. 2, 【 ВИСОК КВАЛИТЕТ 】 - Тример пенкало е цврсто стегната и има висока цврстина.Со сигурност заштита капа за да се заштити ножот.Сечење клешти е направен на јаглерод челици, добра цврстина.Пинцети се направени на висока јачина од не ' рѓосувачки челик, анти-статички, анти-киселина, анти-корозија и анти-магнетни.Други предмети, исто така, имаат добар квалитет. 3, 【 ДОБАР ЗАНАЕТ ПОМОШНИК 】- Овој комплет е огромна помош.Тоа е одлично да се користи соодветни алатки за работа, и да се види вашата продуктивност оди начин и вашата фрустрација одат патот надолу.Сите Парчиња во Еден Пакет, Како оваа група, исто така, ќе заштедите пари преку купување на работи одделно. 4, 【 ОДЛИЧНА КОМПЛЕТ ЗА ПОЧЕТНИЦИ 】- Оваа алатка за полнење е голем сите-во целиот сет на алатки за оние кои бараат да почне да гради модел колекции.Овие алатки се прекрасно за повеќе од само моделирање.Всушност, Вие исто така може да ги користите за многу други занаетчиски работи. 5, 【 НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ 】 - Доколку имате некој пријател, како анимација, цртан филм, и модел многу, или таа или тој е воведен на моделот, може да се презентира оваа моделиер алатки ги поставите како подарок за вашите пријатели директно, или употреба на модел алатки за создавање подарок за вашиот негува пријател.Вашиот уникатен подарок се залага за вашиот уникатен љубов!. ♥ Swpeet 55 Pcs Моделиер Основните Алатки со Должност Пластичен Сад, Професионален Модел Алатки за Полнење Совршен за Модел Комплет Зграда Почетник Хоби Модел се Соберат Зграда ♥ Пакувани се Вклучени : ♣ 2 парчиња Screwdrivers ♣ 3 Pcs Полирање блокови ♣ 6 Pcs Двоен-страна полирање барови ♣ 4 Pcs Пескарење трудови ♣ 4 Парчиња Нож камења ♣ 5 Pcs Пинцети ♣ 5 Pcs Датотеки ♣ 1 Pcs Полирање крпа ♣ 1 Pcs Сечење подлога ♣ 1 Pcs Дијагонала plier ♣ 1 Pcs Електрични мелење машина ♣ 5 Pcs Мелење глави ♣ 1 Pcs Рака вежба ♣ 10 Pcs Вежби ♣ 1 Pcs separator ♣ 1 Pcs Челик владетел ♣ 1 Pcs Graver ♣ 5 Pcs Резервни Ножеви ♣ кои се заштитени со пластична кутија и водоотпорен перница.Функција : ✔ Тример Пенкало & замена ножеви - Тоа е нож.Доаѓа со капак за да се задржи тоа pointy, И сет на замена ножеви за откако ќе се скрши совет исклучување на еден во справи. ✔ Сечење клешти - Овој пар се чувствува изненадувачки добро направени, и тие се многу остри за да се намали преку пластични патеки, или метал тркачи, ако сте во кој вид на работа.Во костец се удобно, да се подигне. ✔ Пинцети - пинцети се навистина убаво, со многу тенки совети за да се добие во мали пукнатини.Се разбира, Можете исто така да ги користите за налепница апликација. ✔ Полиран барови - може да се користи на парче што си сакал да се избалансираат и беше апсолутно импресиониран со тоа како мазна таа излезе. ✔ Модел алатки датотеки Мали датотеки обично за деликатна метални работа. ✔ Полирање ткаенина - ви Помогне да се исчисти фин песок по прашина и мелење.

Особините

Купувачите избираат и