.

.

Turquoize Водат Бар Столица Покрие Контра Столче Паб Стол Slipcover за трпезарија Кафе Barstool Slipcover Отстранлив Мебел Стол Седиште Покрие Жакард Ткаенина со Еластична Дното Се

Turquoize Водат Бар Столица Покрие Контра Столче Паб Стол Slipcover за трпезарија Кафе Barstool Slipcover Отстранлив Мебел

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жакард Еластичен Материјал.Увезени.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Нашата водат barstool slipcover се една големина која е идеална за повеќето.Секогаш мерка назад ширина и висина назад пред да нарачате : Одговара и за barstool висина 15.5-18" и назад ширина 15.5-18" и седиште на широчината и должината на 15.5-19", дебелина 3-6".ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ : Сет од 4; Turquoize е barstool опфаќа вклопат за повеќето бар столица столици, counter висина столче, трпезарија столици.Тоа може да се користи за хотел, дома кујна, бар, кафуле, паб, кафе, контра, прослава, церемонија, семејството трпезариска соба декорација, итн.НЕВЕРОЈАТНИ МАТЕРИЈАЛ : Turquoize е barstool опфаќа се изработени од 85% полиестер/15% spandex ткаенина со мали проверки жакард шема.Висока еластичност, мека и анти-навремено, издржливи и долготрајни, го освежат вашиот внатрешни работи оркестарот.ВНИМАТЕЛНО КОНСТРУИРАНИ : Повеќе од функцијата-over-моден slipcovers дека може да дојде на ум, Turquoize barstool стол опфаќа се функционални, убава и заштедите пари со продолжување на животот на каучот.Трансформира вашиот стар мебел за сосема нов.ЛЕСНО НЕГА : Машина мие со ладна вода.Измијте посебно во нежни циклус.Користење на благи перење детергент.Не кајгана.Turquoize е производство на широк спектар на троседот опфаќа, љубезно ве молиме да ја разгледате нашата повеќе луксузни троседот slipcovers.Turquoizes водат barstool slipcover не само што се заштитува вашиот мебел, но, исто така, се трансформира една стари, истрошени каучот во одлична централен на вашата соба.Разновидноста на каучот покрие бои и димензии на располагање, го прави лесно да се најде совршен slipcover да одговара на вашиот личен стил.Тие исто така лесно да се промени и се совпаѓаат со вашето оркестарот година!.

Особините

Купувачите избираат и