.

.

UTEX Дете се Види и од Продавница Фустан-up Center, Костим Плакарот за Деца, Отворете Виси Armoire Плакарот,Претендираат Чување на Плакарот за Деца,Костим за Складирање Салон

UTEX Дете се Види и од Продавница Фустан-up Center, Костим Плакарот за Деца, Отворете Виси Armoire Плакарот,Претендираат

DEN 496.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

КВАЛИТЕТ И СТИЛСКИ : Оваа Гардероба Armoire Направена Од Квалитет Произведени Дрво , На Здрав Изградба, Изграден Да Трае Многу Години На Забава, Принцезата -Тематските Дизајн Додава еден Допир на Елеганција на Вашето Дете Соба.МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ ОПЦИИ : Ова се Гледа и Продавница Центар Карактеристики , складирање полица подолу за чевли , Здрав Дрво Dowel за Бесење Облека и Костими, Складирање На Врвот за Други Драмски се Игра Додатоци , 3 Куки обезбеди многу виси складирање и Квалитетот Акрилик Огледало за Драмска Игра.Одлично за Училницата, Расадник Училиште или Дома.FUCTIONAL & СТИЛСКИ : Овој Отворен Виси Armoire Плакарот е Голем плус на Секое Мало Девојче Е Спалната соба или Playroom.Одлично За Претендираат се Облекуваат во Костими И Промена Или Само Секојдневна Подготовка за да се Добие Ден Почна.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Одличен Подарок Идеја Родендени, Божиќ, Или Само Како Изненадување.Стилски Дизајн Сигурно Ќе Биде Сакан од Децата .Одлично за Социјална, Јазик, и Емоционален Развој, Како И Размислување.ГОЛЕМИНА : 24.53"W x 14.96"D x 45.3"H .Децата Костим Организатор е совршено дете-friendly висина .Собранието се Бара ( инструкции се вклучени).

Особините

Купувачите избираат и