.

.

Allegra К Жените Notched Lapel Двојно Гради Грашок Грб

Allegra К Жените Notched Lapel Двојно Гради Грашок Грб

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.двојно гради затворање.Upgrated Материјал : Каки Боја.H Линија, Долги Ракави, Целосно Наредени, Спојувалка За Манжетни.Повод : Деловен Состанок, Работа и слично; Носат со скроени панталони и свежи кошула за безвременски изглед.Dryclean, не кајгана, не ја собори суво, Кул железо.Модел Големината на Телото : Висина : 5'8", Градите : 32 5/8 инчи, Половината : 26 инчи, Хип : 34 5/8 инчи, Тежина : 120 кг, модел е облечен во Мали.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.Носат со скроени панталони и свежи кошула за безвременски изглед.Notched Lapel.Двојно Гради.Размавта Џебови.Долги Ракави.Наредени.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.Овој грб е направена за да рецка lapels и размавта џебови.Дизајниран со двојно копчето за прицврстување и долги ракави.

Особините

Купувачите избираат и