.

.

OCPTY 2 ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА АДАПТЕРИ 5x4.75 за да 5x4.75 5 повлечи 1 ДЕБЕЛА 12x1.5 STUDS 5x120.7 Замена одговара за GMC за Кадилак 1983-1994 за Chevrolet S10 Палто

OCPTY 2 ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА АДАПТЕРИ 5x4.75 за да 5x4.75 5 повлечи 1 ДЕБЕЛА 12x1.5 STUDS 5x120.7 Замена одговара за GMC за

DEN 1812.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА 5x4.75(5x120.65mm) ОПРЕМА : Компатибилен Со : 97-2004 за Chevrolet S10 1998-2004 за GMC Sonoma. ????ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА СПЕЦИФИКАЦИЈА : Дебелина : 1";Возило Топ Модел : 5x4.75(5x120.65mm);Тркало Топ Модел : 5x4.75(5x120.65mm);Конец Стиснете : 12x1.5;Внатрешен Дијаметар : 87.1 mm;; Боја : сребро;Центар Оддалечиме : не,. ????ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА 1 ИНЧЕН ПРИДОБИВКИ : Дизајнирани да се движат на тркала и понатаму се надвор од центар,давајќи им на вашите возила на повеќе агресивен став и овозможува подобро ракување карактеристики.Тие, исто така, се зголеми гуми царинење,поправи кочница caliper царинење прашања,дозволите инсталација на лифт/намалување на колекции и пошироко, поголеми, или во висока влечење гуми. ????5x4.75 за да 5x4.75 ТРКАЛА ИЗОЛАЦИЈА БЕЗБЕДНОСТ : Направен од најдобрите вистински Т-6 палка на алуминиум,со топлина третираат и најтврдокорните 10.9 одделение завртки пре-инсталиран.На елоксирани површината обезбедува дополнителна отпорност на корозија.Исклучително здрав и лесни во споредба со челик spacer. ????ЗАБЕЛЕШКА : не се Потребни за тоа ќе се ре-проверува вашето возило компатибилност во Опис на Производот ПРЕД купување на 5 повлечи тркала изолација,ако немате идеи,ве молиме mail нас за помош.За Buick : 1979-1985 За Buick Ривиера✔За Pontiac : 1967-2002 За Pontiac Firebird✔ 1964-1973 За Pontiac GTO✔За Кадилак : 1979-1985 За Кадилак Eldorado✔ 2004-2009 За Кадилак XLR✔За GMC : 1982-1990 За GMC S15✔ 1983-1991 За GMC S15 Џими✔ 1991-2004 За GMC Sonoma✔За Chevrolet : 1955-1957 За Chevrolet Бел Ер✔ 1982-2002 За Chevrolet Camaro✔ 1980-1989 За Chevrolet Каприз✔ 1964-1973 За Chevrolet Chevelle✔ 1988-2013 За Chevrolet Corvette✔ 1959-1970 За Chevrolet Impala✔ 1969-1975 За Chevrolet Нова✔ 1982-2004 За Chevrolet S10✔ 1983-1994 За Chevrolet S10 Палто✔.Hubcentric : No Thickness : 1"(25мм)Тема Стиснете : 12x1.5 Inner Дијаметар : 87.1 mm Vehicle Топ Модел : 5x4.75"(5x120.65mm)Тркало Топ Модел : 5x4.75"(5x120.65mm).Боја : Silver PACK : 2 парчиња Тркала Изолација+2*5 Тркала Повлечи Ореви.

Особините

Купувачите избираат и