.

.

LANMU Замена Четка се Тркалаат Компатибилен со Ајкула NV800, NV800W, NV801, NV801Q, NV803, UV810, HV380, HV381, HV382, HV384 DuoClean Правосмукалка

LANMU Замена Четка се Тркалаат Компатибилен со Ајкула NV800, NV800W, NV801, NV801Q, NV803, UV810, HV380, HV381, HV382,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк Компатибилност : Оваа замена мека brushroll е компатибилен со Ајкула Duo Clean Лифт-Далеку Брзина вакуум модели NV800, NV800 W, NV801, NV801 Q, NV803, UV810, HV380, HV381, HV382, HV384 Вакуум.Потрајни : Направен од премиум материјалот, долг живот операција.Совршено компатибилни со вашиот Ајкула Duo Clean четка се тркалаат.Замени ги Сите-Површина Brushroll дел број 399 FFJH380, Мека Brushroll дел број 586 FFJ380 или 1148 FT800. Лесно да се Замени : Едноставно отстранување на вашиот стар ролери четка и да ја инсталирате нова.Предложи замена на вашиот brushroll 6-12 месеци, кој може да помогне во одржување на вшмукување на вашиот вакуум.Пакетот вклучува 2 мека четка рол 1 чистење со четка.Ефикасно Чистење : да се Опремени вашиот вакуум со LANMU Четка Тек ефикасно да ја исчисти својата соба, длабоко чистење на вашиот тепих, ефикасно да се отстрани прашина.Гаранција : LANMU дава 1 година гаранција и пријателски по продажба на услуги, ги прави сигурни дека без ризик шопинг за вас.

Особините

Купувачите избираат и