.

.

Taffy Бебе Девојка Крштевка Крштевањето Везени Бел Фустан Gown 6 Парче Deluxe Set

Taffy Бебе Девојка Крштевка Крштевањето Везени Бел Фустан Gown 6 Парче Deluxe Set

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.На подуени, слоевит мека tulle здолниште е исечените со чипка везови.Целосно памук поставата за непречено и удобно Бел сатен голема розев лак на предната страна на фустанот.Сет вклучува појавување на фустан, чевли, headband, хулахопки, долг ракав bodysuit и белезници.Фустан е совршен за крштевање, свадба, роденден, или било која друга посебна прилика.Сè што ви треба е доаѓа во подарок кутија.Направен во Турција.Фустани направени од најквалитетните материјали.Taffy Бебе е бренд што се составува автентични дизајн и убави фустани за деца кои заслужуваат сочувство и љубов.Тие се одлични за секоја прилика.Сите материјали кои се користат во нашите производи се hygenic и нега на вашето бебе е здравје.

Особините

Купувачите избираат и