.

.

Под Оклоп Мажите Маратон Копче Iv Т Флип-Flop

Под Оклоп Мажите Маратон Копче Iv Т Флип-Flop

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Мазна ЕВА рака е супер меки & не апсорбираат водата.Мека webbing ставени под рака за исклучително удобно се вклопуваат.Извајани ЕВА footbed обезбедува лесен удобност.Три-слој outsole обезбедува оптимални underfoot тапацир, зголемување на лак за поддршка & трајни влечење.

Особините

Купувачите избираат и