.

.

ZAFUL Жените Сомотски Лабава Маскирани Јакна Гроздобер Боја Блокирање Raglan Ракав Повик за Грб Windbreaker

ZAFUL Жените Сомотски Лабава Маскирани Јакна Гроздобер Боја Блокирање Raglan Ракав Повик за Грб Windbreaker

DEN 767.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само.Ве молиме погледнете го големина информации пред купување или контактирајте не директно ако на секое прашање.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.Перење s на преголеми одговара себе. 2.Новиот јакна не дојде со неколку опуштени теми кои лесно може да се отстранат. 3.Нега : Рака мие со ладна вода.Не кајгана или собори суво и топло.Тоа мирис малку како хемикалии или во фабрика кога пристигна, но измијте и исушете се грижеше за тоа.Може да биде исчезнува кога перење на Сомотски Јакна за прв пат, тоа е nomal,ве молиме да не се грижите.Објектот може да се свитка брчките, бидејќи на транспорт.Оваа ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. 4.На јакна не е многу густа, па нејзините дефинитивно подобро за пролет/есен. 5. Големина На Мерење : .Големина S (US 4)Биста 47.24"Должина 24.8"Рамо Ширина 25.2"Sleeve Должина 18.5".Големина M (САД, 6)-Биста 48.82"Должина 25.2"Рамо Ширина 25.59"-Sleeve Должина 18.9".Големина L (НИ 8)Биста 50.39"Должина 25.59"Рамо Ширина 25.98"-Sleeve Должина 19.29".Големина XL(НИ 10)Биста 51.97"Должина 25.98"Рамо Ширина 26.38"-Sleeve Должина 19.69".

Особините

Купувачите избираат и